13 11

superswetrolampa

Miękka dzianina, miękkie światło. Myślałam o tym i znalazłam. Berlińska grupa designerska jakby czuła nadchodzącą zimę. Temperatura pikuje w dół, ale ja mam dla Was coś do ogrzania! Ręcznie robione lampy, które ocieplają już od pierwszego spojrzenia. Kiedy przesłali mi pierwszy karton z zamówionymi wzorami lamp, oszalałam! To coś, co musi ujrzeć światło dzienne, pomyślałam, i już dziś piszę o tym dla Was!

Dziewczęca odsłona. Stonowana kolorystyka. 1200 centymetrów! Moc: 30 Watt MEGAMAN® I całe ciepło ukryte w wełnie… Boskie! Walory: przyjazna dla środowiska dzięki zastosowaniu energooszczędnej żarówki, brak też szkodliwej emisji ciepła. Całe ciepło przekształca się bowiem w oddaną Ci radość…

Matt staje się Twoim przyjacielem na długie noce spędzone nad książką. Gdy przyjdzie Ci ochota na nowy jej wygląd czy zmianę miejsca, nie zastanawiaj się zbyt długo. Stworzono Matt do maksymalnej kreatywności, zabawy z kształtowania form, łączenia, dynamicznych zmian.

Wybierz gatunek wełny lub bawełny, wybierz do tego kolor, który najbliższy jest Twojej naturze czy zaplanowanej kolorystyce we wnętrzu i kreuj przestrzeń.

Wiąż supły z pojedynczej lampy lub formuj instalacje z wielu. Drapuj kilka sznurów, zaplataj je jak pajęczą sieć. Zawieś na gwoździu na Twoim łóżkiem, gdy tam akurat dzisiaj jest Ci potrzebna. Matt po prostu pasuje do każdej sytuacji i każdego miejsca.

Puszyste tkaniny (angora, merino) lub te krótko cięte wywołują wrażenie spotkania lin i ich topienia się ze sobą. Nie przejdź obok nich obojętnie. Cała ich kolekcja na stronie HAFART.

Wężowo-wełniane lampy Matt z llot llov dostępne są już w Polsce. Nie zwlekaj, zadzwoń do nas, wyślemy Ci lampę najszybciej jak to będzie możliwe!

Wyłączny przedstawiciel i dystrybutor llot llov w Polsce: HAFART.

 

Photos copyright by llot llov, Niemcy