10 11

tabliczka czekolady

Filcowe, wełniane, miłe w dotyku i ciepłe. Doskonałe uzupełnienie i wesołe kolory w naszych wnętrzach.

Parawany, przepierzenia i panele ozdobne wykonane z filcu, sprasowanej wełny, w przepięknych kolorach, w szerokiej palecie barw i kształtów. Specjały te pochodzą głównie z Niemiec. To taki trochę fenomen, bo jak to bowiem możliwe, że taki surowy w klimacie, prosty i suchy niemiecki styl odnalazł się w wełnie i takim spektrum kolorów… A jednak, i to całkiem na poważnie!

Trzech niemieckich producentów: Buzzispace, Hey-Sign i Movisi  i belgijska Indera, wpada w sidła firmy HAFART i od razu zyskuje uznanie architektów. I nie ma się co dziwić, bo przecież to doskonały produkt do naszych domów i pod projekty dla biur.

Parawany we wnętrzach domowych przybierają różne formy, i mają wiele zastosowań. Parawan nie stanowi bowiem dzisiaj tylko cichego zakątka do przebrania, jak to miało miejsce kiedyś w sypialniach.

Parawan, poza funkcją ozdobną, jest swoistym wiatrołapem, oddzieleniem przestrzeni i nadaniem nowemu miejscu nowej funkcji, np. do pracy. To także ciekawy mebel do stworzenia miłego kącika naszemu dziecku do zabawy.

Zachęcamy do wprowadzania koloru do miejsca pracy, zabawy z nim i wykorzystywania produktów do tej pory w biurach zupełnie niespotykanych. Międzynarodowe koncerny w taki między innymi sposób odświeżają wnętrza biurowe, które latami nie wyróżniały się niczym szczególnym. Potrzeba wyciszenia wnętrz poprzez grube kolorowe panele ścienne, czy stworzenia pracownikom miłego miejsca do pracy, to nie tylko oazy spokoju, fontanny i kaskady zieleni, czyli typowe projekty Green Planet, to wprowadzenie do wnętrza ciekawego detalu, który spełnia przy tym szczególną rolę użytkową. Open spaces są zmorą dla wszystkich: gwar, brak intymności do pracy koncepcyjnej, czasem trudnych rozmów handlowych, spotkań projektowych w małych grupach, brak własnego „kąta”… Wielka hala pełna ludzi i minimalnie osiem godzin twarzą w twarz z sąsiadem z naprzeciwka. Nawet człowiek ziewnąć nie może w spokoju…

Problem ten już  dla nas  jednak nie istnieje, bo odtąd dostępne są dekoracyjne „filtry” od ludzi i hałasu,  parawany drzewka, krzaczki, budki telefoniczne, przyjemne dla oka, w barwach, które zachęcą do długiej i wytężonej pracy acz w komfortowych warunkach.

Zapraszam – HTTP://HAFART.PL

Copyright by Buzzispace, Hey-Sign, Indera, Movisi