30 07

button-up – oryginalny guzik

Podobno w szaleństwie jest metoda. Uwielbiam szaleństwo i szalone pomysły.

W swoim poszukiwaniu oryginalnych wieszaków natrafiłam na duńską firmę Bent Hansen, którą po prostu zapragnęłam mieć. Polecam zatem wszystkim doskonałą sztukę użytkową, którą Hansen stworzył specjalnie dla nas.

Prawdziwe wrażenie robią ścienne wieszaki w kształcie guzików. Starą metodą, na którą moda ciągle powraca, obciągnięto gigantyczne guziki ciekawą tkaniną ze znanej fabryki Kvadrat. Spory, dziesięciocentymetrowy guzik w nowoczesnym ubranku z deseniem lub bez, staje się na ścianie od razu zauważalny. Aluminiowa nóżka montowana w prosty sposób do ściany pomieści nie jedno zmoknięte palto, czy parasol.

Obiciowa paleta skór i tkanin pasować będzie do każdego wnętrza:  czarna skóra Gabriel, szachownica, focze futro, wełna, siatka, strecz i kolorowa guma – od wyboru do koloru!

A gdzie je sobie wyobrażam … hmm, w przedpokoju – rzecz jasna! -  z pewnością. Może w pokoju dziecięcym na dziecięcy fartuszek, worek, plecak, czy dziewczęcą torebkę. W salonie widzę je na ścianie, tak na przykład w ciekawej kompozycji, kolorystycznie dopasowanej do wnętrza, zamiast obrazu.

Myślę też, że warto zadbać o estetykę, ciekawą stylistykę i wygodę w naszym miejscu pracy, dlatego guziki od Benta Hansena powinny zagościć w pokojach konferencyjnych, gabinetach i we wszystkich miejscach, gdzie na co dzień przychodzą ludzie i mają potrzebę odwiesić ubranie wierzchnie.

I choć może takie szaleństwo na mały-wielki przedmiot nie należy do najtańszych, to mimo wszystko warte jest tych pieniędzy. Zapraszam na hafart.pl -  stronę wyłącznego dystrybutora firmy Bent Hansen w Polsce.

Wszystkie guziki dostępne są już w naszej firmie.

Zdjęcia: Copyright by Bent Hansen