30 06

Faraway – mistyczna podróż

Faraway jest metaforą podróży do świata realnych i potencjalnych doznań – jest zaprzeczeniem łazienki tradycyjnej. Faraway to najbardziej kompletna i kompleksowa łazienka jaka została do tej pory zaprojektowana.”

Ludovica i Roberto Palomba

*Video:faraway

F A R A W A Y
Najnowsza seria produktów, zaprojektowana przez studio Ludovica + Roberto Palomba jest pierwszą kolekcją Zucchetti i Kos jako grupy. Dzięki temu uzyskano kompletny i złożony obraz łazienki dla odbiorcy prywatnego, instytucjonalnego oraz SPA. Jest to kolekcja kompletna, w której obok szeregu baterii i armatury znaleźć można liczne artykuły uzupełniające.

Na serię składa się: 50 typów baterii, 2 typy wanien, 3 umywalki, koncepcja SPA, 2 systemy prysznicowe, 10 różnych materiałów, ponad 30 różnych akcesoriów i produktów uzupełniających, w tym szeroki wybór mebli łazienkowych. Baterie  serii Faraway występują w tradycyjnym chromie oraz bieli. Wanny i umywalki powstały z wysokiej jakości tworzywa zwanego Cristalplant.

W ofercie włoskiego Zucchetti znajduje się wiele różnych modeli armatury: Wosh, Isy, Pan, Soft, Bellagio, które cechują się nowoczesnym rozwiązaniem funkcjonalnym i starannie wykończonym detalem. Zucchetti udziela pięcioletniej gwarancji, zapewnia dostępność części oraz sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju. Pełen asortyment Zucchetti. Kos zakupicie Państwo w Poznaniu w dekoratorskiej firmie HAFART .

Źródło: Copyright by Zucchetti.Kos