13 05

Falkland – zmysłowość, osobliwość i futurystyczny detal

Dziś chciałabym przybliżyć wszystkim serię lamp z kolekcji DANESE MILANO, której dystrybutorem jest firma HAFART. W związku z tym przygotowałam szczególną  ofertę na lampy Falkland – jedne z najbardziej rozpoznawalnych lamp tego włoskiego producenta.

Kultowa rurowa lampa sufitowa Falkland, projektu Bruno Munari z 1964 roku, występuje w trzech długościach klosza: 165 cm, 85 cm i 53 cm; każdy o średnicy 40 cm. Dostaniemy ją także w wersji stojącej (podłogowej) wysokiej na 195 cm. Serię lamp Falkland łączy zmysłowość, osobliwość, abstrakcyjny styl, organiczny kształt i futurystyczny detal.

Oszałamiająca, piękna i posągowa lampa Falkland, dzięki zastosowaniu elastycznej białej tkaniny i aluminiowych pierścieni o różnych średnicach, emanuje ciepłym blaskiem idealnym do każdego miejsca. Abażur lampy wydaje się być zawieszony w przestrzeni, wisi jak rozwinięty akordeon, jak tuba, czy wisior, ku uciesze oka.

Falkland jest nie tylko ponadczasowa, ale przy tym niezwykle elegancka.

Bruno Munari - projektant, malarz, rzeźbiarz, rysownik, a także autor i ilustrator pełnych niespodzianek i humoru książek dla dzieci – miał duży wpływ w kreowaniu włoskiego stylu, szczególnie w czasach, kiedy w Mediolanie królował ruch futurystyczny. Jego nauki i filozofia zostały włączone do szkół projektowania na całym świecie, a jego projekty, jak lampa Falkland, prezentowane są w najlepszych światowych muzeach.

Oferta cenowa na poszczególne modele z serii Falkland :  wisząca 165 CM - 995 pln (cena katalogowa: 1170 pln); wisząca 85 CM  – 816 pln (cena katalogowa: 960 pln); wisząca 53 CM  – 770 pln (cena katalogowa: 846 pln); stojąca 195 CM  - 1828 pln (cena katalogowa: 2150 pln).

Pytaj o inne warianty wykończenia, dane techniczne lub pozostałe produkty Danese Milano. Oferta ważna do:  30.10.2010 r.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą firmy Danese Milano i składania zamówień przez zakładkę Kontakt na mojej stronie HAFART.PL lub poprzez mail: hafart@hafart.pl!