11 05

tak dla koziołka

Niemiecka firma KOZIOL, znana miedzy innymi z produkcji sfer-dekoracyjnych paneli z tworzywa sztucznego, do budowanie przestrzennych instalacji, została wybrana spośród około 700 niemieckich przedsiębiorstw i otrzymała tytuł „Firmy roku 2009″.
Konkurs organizowany jest corocznie przez platformę „TAK dla produkcji w Niemczech”. Nagroda przekazana została 19 kwietnia 2010 w siedzibie firmy w Odenwaldzie.

Panele dekoracyjne oraz dekoracje wiszące w formie, w jakiej proponuje je firma Koziol, to nowość na polskim rynku. Mogą one posłużyć zarówno do dekoracji ścian, kształtowania przestrzeni, jako ażurowe przepierzenia w pomieszczeniach, oraz zastępować tradycyjne zasłony. Bardzo bogata paleta kolorów pozwala dobrać barwę odpowiednią dla danego pomieszczenia, a także tworzyć wielokolorowe mozaiki. Dostępne w dziewięciu kolorach


panele prowokują do twórczych eksperymentów, mają wiele zastosowań i diametralnie odmieniają pomieszczenia, w których się znajdują. Szczególnie dzięki podziałowi pomieszczeń na strefy można uzyskać wyjątkowe efekty. Do każdego z paneli dołączone są dwa haczyki ułatwiające zawieszanie i łączenie paneli w grupy.