22 04

Kristalia i słonie

Moja ukochana Kristalia pokazała nowości na tegorocznych targach w Mediolanie, w tym delikatne i eleganckie krzesełka Elephant (patrz zdjęcie białego krzesła poniżej). Krzesło Elephant zaprojektowane przez Neuland Industriedesign, to idealnie zawarte małżeństwo pomiędzy funkcjonalnością i komfortem, pełne zmysłowego doświadczenia.  Wykonane z  grubej, mięsistej skóry i wygiętych stalowych rurek imitujących kręgosłup słonia, tworzy wygodne siedzisko zakończone swingującymi podłokietnikami. Estetyczne, harmonijne, czyste w formie, przepełnione dźwiękami muzyki, staje się wprost obowiązkowym elementem we wnętrzu.

Po raz kolejny na Salone Internazionale del Mobile di Milano (Mediolan International Furniture Fair), Kristalia zbudowała stoisko obfitujące w wizualne, minimalistyczne i ekstremalnie technologiczne pomysły, zgodnie, przy tym, ze stylistycznym charakterem spółki. Formy multimedialne były celowo tak dobrane, by wywołać interakcję z publicznością i podkreślić prezentowane produkty.

Poza pięknymi meblami tej włoskiej firmy, na stoisku pojawiło się także kilku  znanych projektantów współpracujących z fabryką, w tym: Harry&Camila, Bartoli Design, Luciano Bertoncini, Eva and Michael z Neuland Industriedesign.