09 04

duński zestaw barmański

Jeśli pragniesz z łatwością wyciskać cytrynę, nacieszyć podniebienie smakiem Caipirinhi, Margarity, czy dżinu z tonikiem, to musisz mieć taki zestaw!

Polerowana stal szlachetna, silikon i tworzywo sztuczne to dziś propozycja duńskiej firmy Nuance. Nie można przejść obok tego obojętnie. Ten wygodny i ergonomiczny barmański zestaw stworzono z myślą o twórczej inwencji miłośników wymyślnych drinków, coctail parties, czy tych, którzy od czasu do czasu lubią wcielić się w rolę barmana. Elegancja, prostota i organiczny kształt. W zestawie znajdziemy: nożyk do wiórków julienne, smukłe mieszadło, cedzak i tłuczek.  Producent kusić nas będzie jednak dalej:  termicznym pojemnikiem na lód, szejkerem i wyciskaczem do cytryn.

Polecam zaopatrzyć się jeszcze w delikatne, obłe w kształcie, przecudne porcelanowe miseczki na przekąski. Ich praktyczna konstrukcja pozwala ustawiać miski jedna na drugiej, co ułatwia przechowywanie oraz ciekawie się prezentuje. Delikatnie wyprofilowany otwór pomaga nam podejrzeć zawartość pojemnika.

A zatem poddajmy się tym wszystkim pokusom i do dzieła!

Produkty Nuance znajdziecie w  ofercie firmy HAFART.