06 03

ledlamp made from wood

Drewniana, ledowa lampa LED 1 pochodząca z fińskiej fabryki Tunto – całkowicie jeszcze nieznanego producenta na polskim rynku – w twórczy sposób łączy w sobie nowoczesną technologię, drewno i prosty język projektowania. Ukryty przełącznik dotykowy daje użytkownikowi poczucie kontaktu z prawdziwym materiałem,  jest też doskonałym  wykończenie tego unikalnego produktu, a dodatkowo umieszczony dotykowy ściemniacz nadaje urokliwego klimatu wnętrzom. Innowacyjna lampa stołowa LED 1 projektu Mikko Karkkainen jest zatem ekologicznie dostosowana i technologicznie rozwinięta.

LED 1 jest idealna jako atrakcyjny element wystroju wnętrz, jest przy tym  nie tylko obiektem ale i skutecznym oświetleniem naszego miejsca pracy.

Z dumą też mogę wszystkich poinformować, że LED 1 zdobyła prestiżową  międzynarodową nagrodę RedDot design 2009 w dziedzinie projektowania produktów. Jestem bardzo dumna z tego, iż to właśnie moja firma może zaproponować tę lampę w Polsce.

LED 1 dostępna jest w jedenastu kolorach i trzech różnych rodzajach giętego drewna: dębie, brzozie i orzechu amerykańskim. Jej wymiary to 300 x 370 x 170 mm.

Możemy nabyć również, w tych samych wykończeniach, jej „starszego brata” w wersji podłogowej, lampę LED 2, który na tegorocznych targach został zwycięzcą i  jego także nagrodzono RedDot design 2010.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów Tunto jest firma Hafart, dlatego w sposób szczególny zachęcam do obejrzenia filmu.

Copyright by Tunto