29 01

MASHUP orientalna metamorfoza

MASHUP to po prostu połączenie. Eva Langhansa i Thomas Follner wpadli na doskonały pomysł. Wymyśli dywan – mozaikę, który kreuje od nowa formułę aranżacji wnętrza 21 wieku, remiksuje epoki i kultury.

To przy tym nie tylko pomost pomiędzy historią a nowoczesnością, tradycyjną formą a nowoczesną technologią, kompromis, alternatywa, ale także innowacyjna forma znajdująca zainteresowanie u każdego praktycznie odbiorcy.

Orientalny patchwork obleczony w nowoczesność to nic innego jak skupowane przez firmę Kymo,  niemieckiego producenta dywanów, stare orientalne, chropowate dywany, następnie czyszczone,  impregnowane, cięte od niechcenia, zszywane grubą, nieregularną, zamaszystą nicią,  farbowane i ścierane na wiele sposobów i kolorów. Dywany MASHUP Premium dostępne są w pięciu standardowych rozmiarach i sześciu różnych kolorach. Mogą być również wykonane na zamówienie w niestandardowych rozmiarach, kształtach i kolorach.

Kymo jest mistrzem faktury. Podobnie jak pozostałe ich dywany, tak i ten  szokuje formą i cieszy wzrok kolorami. Nie ma w kolekcji Kymo dywanu, który nie zachwyca oryginalnością, zgodnie z filizofią marki: GO ON. AND CREATE. MASHUP wychodzi ze skomplikowanego procesu powstawania jako połączenie współczesnej estetyki, dbałości o szczegół i rzemiosła. Staje się bezpośrednim źródłem inspiracji, a swoją orientalnością przekracza granice nowoczesności we współczesnych wnętrzach. Powstał z filozofii, iż żeby docenić przyszłość trzeba uszanować przeszłość. Przesiąknięty zaś wiekową tradycją i techniką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie, wpasowuje się w nowoczesność doskonałym wyglądem, miękkością i aktualnym stylem vintage. Pokazywany jako nowość na tegorocznych targach w Kolonii,  dziś MASHUP możecie już nabyć w mojej firmie (HAFART).